Grenzen & Kinderen
Auteur : Dr. Henri Cloud & Dr. John Townsend Uitgeverij : Stichting Koinonia Uitgeverij ISBN : 90-76193-06-1 Prijs : € 19,70 Doelgroep : Ouders en opvoeders van kinderen in alle leeftijden. Ook nuttig voor mensen die veel met kinderen werken.
In het boek Grenzen & Kinderen geven Cloud en Townsend heldere, duidelijke en praktische antwoorden op vraagstukken waar iedere opvoeder op een zeker moment mee te maken krijgt. Grenzen & Kinderen bestaat uit drie delen. In het eerste deel wordt uitgelegd waarom kinderen grenzen nodig hebben. Het tweede deel bevat tien principes die kinderen moeten kennen over het stellen van grenzen. In het laatste gedeelte worden zes stappen besproken die je helpen bij de praktische toepassing van het stellen van grenzen richting kinderen.
Dit boek geeft ouders en opvoeders inzicht in de leefwereld van hun kind én in die van hen zelf. Al lezend besef je dat de manier waarop jij je als ouder tegenover je kind gedraagt, bepalend is in de opvoeding én bij het stellen van grenzen richting je kind. Wat heb je vroeger zelf geleerd? Wat leef je je kinderen voor? Hoe ga jij om met je eigen grenzen? Kinderen kopiëren.
Dit boek laat je beseffen dat het geen eenvoudige opdracht is om grenzen aan te geven en in stand te houden, maar dat het - mits op een juiste manier - zeker de moeite waard is. Grenzen & Kinderen reikt je deze ingrediënten op een heldere en praktische wijze aan. DL
|