Bezoek Dorp de Hoop!
Wilt u De Hoop ggz eens van dichtbij zien? En het persoonlijke verhaal van een gast horen? Dat kan door een bezoek te brengen aan Dorp De Hoop! U bent van harte welkom met een groep van minimaal vijfentwintig personen.
Eerst krijgt u een presentatie over het werk van De Hoop. Een medewerker van De Hoop zal vertellen over verslaving en over de hulp die De Hoop biedt. De presentatie wordt afgewisseld met een interessante dvd. Zo krijgt u inzicht in de verslavingsproblematiek en in het behandelprogramma van De Hoop.
Rondleiding Verder zal een gast die bij De Hoop is opgenomen, zijn of haar persoonlijke verhaal vertellen. Een verhaal dat mensen aanspreekt! Daarna krijgt u een rondleiding over het terrein. Overdag wordt dit uitgebreid met een bezoek aan een werkervaringsbedrijf.
Kosten Daarnaast heeft u de mogelijkheid om tegen betaling te lunchen op Het Dorp. De lunch wordt dan vóór of na het programma verzorgd. Een bezoek duurt zo'n twee tot twee en een half uur en kost 72,- euro (exclusief lunch). Als u De Hoop ondersteunt, bijvoorbeeld als donateur, of als u als groep actie voert of een collecte houdt, dan wordt het bezoek u gratis aangeboden.
Aanvragen Voor het aanvragen van een bezoek of het opvragen van meer informatie kunt u onderstaand aanvraagformulier downloaden, invullen en e-mailen naar info@dehoop.org. U kunt het formulier ook uitprinten en opsturen naar De Hoop ggz, ter attentie van 'afdeling Informatie en Planning', Provincialeweg 70, 3329 KP te Dordrecht. Wilt u ervoor zorgen dat uw aanvraag uiterlijk zes weken van tevoren in ons bezit is?
|