Procedure
Allereerst is er de sollicitatie, door middel van het invullen van het sollicitatieformulier. Op basis van het sollicitatieformulier wordt u uitgenodigd voor een gesprek. Na dit sollicitatiegesprek wordt duidelijk of u deel kunt nemen aan de training voor vrijwilligers.
Training Twee keer per jaar wordt er een training gegeven. De training duurt van donderdagmiddag tot en met zaterdagavond. Verschillende trainers zullen u toerusten om dit levensveranderende programma als vrijwilliger op scholen en bij jeugdgroepen uit te voeren. Tijdens de training zal naast theorie ook met elkaar de praktijk geoefend worden, waarbij u zelf mag ervaren wat de jongeren doormaken. Als u de training met een voldoende heeft afgesloten, gaat u ervaring opdoen in de praktijk.
Try-out U loopt eerst een keer mee met andere vrijwilligers. Daarna gaat u een keer zelf een onderdeel van het programma No Apologies uitvoeren op een middelbare school. Deze try-out is een 2-daagse uitvoer en wordt gedaan in teamverband. U wordt beoordeeld door uw trainer die u gedurende dit hele traject begeleid. Na de try-out is er aanstelling als Vrijwilliger In Preventie mogelijk.
|